Gezgin Bir Kızla Çıkma (Turkish) - Love the Search
travel, traveler, traveller, flight, women, solo, along, backpacker, backpacking, trip, tour, itinerary, tips, blog, girls, love, inspiration, cheap, budget, free, volunteering, couchsurfing, housesitting, petsitting, teaching, yoga, surf, art, mandala, maps, world, globe, asia, latin, america, bus, train
113
post-template-default,single,single-post,postid-113,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

09 Feb Gezgin Bir Kızla Çıkma (Turkish)

Bu kız saçı bakımsız, dağınık, saç rengi güneş ışığı tarafından değişmiş olan biridir. Cildi bir zamanlar olduğu gibi güzellikten çok uzaktır. Hatta düzgün biçimde bronzlaşmamıştır. Cildinde bir çok güneş yanığı çizgileri, orada burada yaralar ve böcek ısırıkları vardır. Fakat cildindeki her bozukluk için anlatacağı ilginç bir öyküsü olacaktır.
Gezgin bir kızla çıkma. Memnun olması zordur. Bildik alışveriş merkezinde akşam yemeği ve sinema randevusu bu kızın içindeki yaşama sevincini yok edecektir. Ruhu yeni deneyimler ve maceralar için kıvranmaktadır. Bu kız yeni arabandan ve pahalı kol saatinden etkilenmez. Bir kayaya tırmanmayı veya bir uçaktan atlamayı senin övünmelerine daha çok tercih eder. 

Gezgin bir kızla çıkma çünkü ucuz uçak bileti bulduğu her an seni ortada bırakacaktır. Republiq Kulubü’nde eğlenmeyecektir. Avicii’yi dinlemek için 100 Dolardan fazla para harcamayacaktır çünkü bir kulüpte bir gece geçirmek, başka bir yerde bir haftalık çok daha heyecan verici geziye eşdeğerdir.
Büyük olasılıkla düzenli bir işi olmayacaktır. Veya işini bırakmanın hayallerini kuruyor olabilir. Başka birinin hayalleri için poposunu kaldırıp çalışmaya devam etmek istemez. Başına buyruktur ve böyle çalışır. Bağımsız olarak çalışır. Bu kız parayı tasarım, yazı, fotoğraf veya başka yaratıcılık ve hayal gücü gerektiren bir şeyden kazanır. Sıkıcı mesleğinden yakınarak zamanını alma.
Gezgin bir kızla çıkma. Üniversite diplomasından vazgeçmiş olabilir ve kariyer yapmayı tamamen bırakmıştır. Bu kız şimdi bir dalış eğitmeni veya yoga öğretmenidir. Gelecek maaş ödemesinin ne zaman olacağı konusunda emin değildir. Fakat her gün robot gibi çalışmaz, dışarı çıkar ve yaşamın sunduklarını elde eder, senden de aynısını yapmanı ister.
Gezgin bir kızla çıkma çünkü kesin olmayan bir yaşantıyı seçmiştir. Bir planı ve kalıcı bir adresi yoktur. Akıntıyla gider ve kalbini dinler. Kendi davulunun ritmine göre dans eder. Kolunda saat yoktur. Günleri güneş ve ay tarafından düzenlenir. Dalgalar çağırdığında yaşam durur ve bir süre başka herşey için ortada yoktur. Fakat yaşamdaki en önemli şeyin sörf yapmak olmadığını öğrenmiştir.
Gezgin bir kızla çıkma, kendi aklına konuşmaya eğilimlidir. Bu kız hiçbir zaman anne-babanı veya arkadaşlarını etkilemeye çalışmaz. Saygı duymayı bilir, fakat küresel sorunlar veya sosyal sorumluluklar hakkında tartışmaktan korkmaz.
Sana hiçbir zaman gereksinim duymayacaktır. Bir çadır kurmayı ve sörf tahtasına kanatçık vidalamayı senin yardımın olmadan kendi başına yapacaktır. Çok iyi yemek yapar ve yemek parasını ödemene gerek görmez. Çok bağımsızdır ve senin birlikte yolculuğa  gelip gelmediğine kafasını takmaz. Varış noktasına ulaştığında senin adını yazdırmayı unutacaktır. Şimdiki zamanda yaşamakla meşguldür. Yabancılarla konuşur. Bütün dünyadan kendi tutku ve hayallerini paylaşan birçok ilginç, kafa dengi kişiyle karşılaşacaktır. Senden sıkılacaktır.
Böylece ayak uyduramayacaksan kesinlikle gezgin bir kızla çıkma. Böyle bir kıza istemeden aşık olduysan yanında alıkoymaya cesaret etme. Bırak gitsin.

Translation by Serdar Sari

No Comments

Post A Comment