אל תצא עם בחורה שמטיילת (Hebrew) - Love the Search
travel, traveler, traveller, flight, women, solo, along, backpacker, backpacking, trip, tour, itinerary, tips, blog, girls, love, inspiration, cheap, budget, free, volunteering, couchsurfing, housesitting, petsitting, teaching, yoga, surf, art, mandala, maps, world, globe, asia, latin, america, bus, train
142
post-template-default,single,single-post,postid-142,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

30 Jan אל תצא עם בחורה שמטיילת (Hebrew)

זו ההיא עם השיער המחומצן מהשמש. העור שלה כבר מזמן לא בהיר כמו שהיה. כבר לא שזוף. הוא שחום עם כל מיני קווי שיזוף לא ברורים, פצעים ועקיצות פה ושם. ולכל אחד מהם יש לה וואחד סיפור.
אל תצא עם בחורה שמטיילת, קשה לרצות אותה. ארוחת הערב והסרט הנדוש בקניון ימצצו את החיים ממנה, היא משתוקקת לחוויות חדשות, להרפתקאות. המכונית החדשה שלך והשעון היקר לא ירשימו אותה. היא תעדיף לטפס על צוק או לקפוץ ממטוס במקום להקשיב לך מתרברב.
אל תצא עם בחורה שמטיילת כי היא תתחנן בפניך להזמין טיסה בכל פעם שיש מבצע באיזי ג’ט. היא בחיים לא תטוס במחלקה ראשונה וכנראה שלא באל אל, כי היא יודעת שעם הכסף הזה היא יכולה להגיע למקומות חדשים ומעניינים.
רוב הסיכויים, שהיא לא מסוגלת להיות באותה עבודה לאורך זמן. או שהיא מפנטזת על להתפטר. היא לא רוצה להמשיך לקרוע את התחת בשביל חלום של מישהו אחר. יש לה חלום משלה לעבוד בשבילו. היא פרילאנסרית. כנראה בתחום העיצוב, כתיבה, צילום או משהו אחר שדורש יצירתיות ודמיון. אל תבזבז לה את הזמן ותתלונן בפניה על העבודה המשעממת שלך.
אל תצא עם בחורה שמטיילת. יכול להיות שהיא זרקה לפח את התואר הראשון והחליפה מקצוע. היא עכשיו מדריכת צלילה או מורה ליוגה. היא אף פעם לא יודעת מתי המשכורת הבאה תגיע. אבל לפחות היא לא עובדת כמו רובוט כל היום, היא יוצאת החוצה ולוקחת בשתי ידיים את מה שיש לחיים להציע לה. היא מאתגרת אותך לעשות את אותו הדבר.
אל תצא עם בחורה שמטיילת כי היא חיה חיים של אי וודאות. אין לה תכנית לחיים, או כתובת קבועה. היא זורמת, והולכת אחרי ליבה. רוקדת כאילו אין מחר. אין לה שעון על היד. היא רק יודעת אם שמש עכשיו או ירח. כשהגלים יקראו לה, הכל יהפך עמום לרגע. אבל היא כבר למדה שגלישה זה לא הדבר החשוב ביותר.
אל תצא עם בחורה שמטיילת, היא כנראה תהייה דעתנית. היא לעולם לא תנסה להרשים את החברים או ההורים שלך. היא יודעת כבוד מהוא, אבל לא תחשוש לפתוח בדיון על עניינים גלובליים או אחריות חברתית.
היא לעולם לא תהיה תלויה בך. היא יודעת איך להקים אוהל ולהדליק מדורה גם בלי עזרתך. היא מבשלת סבבה ולא צריכה שתזמין אותה לארוחה יקרה. היא עצמאית ולא חשוב לה את תטייל איתה או בלעדיה. היא כנראה לא תזכור להגיד הכל בסדר כשתסיים את הטראק. היא עסוקה בלחיות את העכשיו. היא מדברת עם זרים. היא תפגוש בדרכה הרבה אנשים מעניינים שחולקים את אותן תשוקות כמו שלה מכל רחבי העולם. אתה תשעמם אותה.
אז לעולם אל תצא עם בחורה שמטיילת אלא אם אתה יכול לעמוד בקצב שלה. ואם בטעות התאהבת באחת, אל תעז לכבול אותה, שחרר.

Special thanks to Meshy Barzelay for translating it into Hebrew. She is an industrial designer and a yoga teacher as well. She has lived in exciting places like Hungary, Turkey, Seychelles, and Israel. Her travels have brought her to Thailand, Laos, Vietnam, Hong Kong, China, Mongolia, India, Italy, UK, France, Spain, Sweden, Germany and Austria. Namaste Meshy
Tags:
No Comments

Post A Comment