Не зустрічайся з дівчиною, що подорожує (Ukranian) - Love the Search
travel, traveler, traveller, flight, women, solo, along, backpacker, backpacking, trip, tour, itinerary, tips, blog, girls, love, inspiration, cheap, budget, free, volunteering, couchsurfing, housesitting, petsitting, teaching, yoga, surf, art, mandala, maps, world, globe, asia, latin, america, bus, train
77
post-template-default,single,single-post,postid-77,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.3,vc_responsive

25 Aug Не зустрічайся з дівчиною, що подорожує (Ukranian)

У неї сплутане, недоглянуте волосся, пофарбоване сонцем. Її шкіра вже не така світла, як раніше. Занадто смаглява, з безліччю ліній від засмаги, укусами та подряпинами. Алекожна відмітина має свою цікаву історію…


Не зустрічайтесь з дівчиною, що подорожує. Її забаганки  важко задовольнити. Звичайне побачення – кіно, вечеря в затишному місці – змусять її скніти від нудьги. Її нутропрагне нового досвіду та пригод. Її не зацікавиш крутоютачкою та дорогим годинником. Вона б радше дерлась на скалу або ж вистрибувала з відкритих дверей літака, аніжслухала твої вихваляння цим всим.
Не зустрічайтеся з дівчиною, що подорожує. Вона буде змушувати тебе щоразу купувати авіаквитки під час чергового розпродажу. Вона не стне тусуватись в мажорних місцях. І ніколи не заплатить більше 100$ за квитки на Aviciiтому що жодні вихідні у клубі не зрівняються з тижнем в новійекзотичній країні.
Скоріш за все, вона не може втриматись на постійній роботі. Або ж, постійно мріє, коли нарешті звільниться. Вона не стане надриватись заради чужої мрії. У неї є своя і вонавпевнено крокує в її напрямку. Вона фрілансер. Заробляє гроші дизайном, написанням статей, фотографією або ще чимсь, що потребує уяви та креативності. Не марнуйте час скаржачись на свою нудотну роботу.
Не зустрічайтесь з дівчиною, що подорожує. Вона певно-що змарнувала час в універі і працює зовсім не за спеціальністю. Тепер вона інструктор з дайвінгу або викладає йогу. Вона не знає, коли буде наступна зарплатня. Але, вона не працює як автомат увесь день, а натомість бере те, що життя їй пропонує і закликає тебе зробити те саме.
Не зустрічайтесь з дівчиною, що подорожує, бо вона обрала життя у невизначеності. У неї нема плану чи постійної адреси. Вона пливе за течію і слідує своєму серцю.  Вона завжди танцює у власному ритмі. Ніколи не носить годинник.Її дні пливуть у гармонії з сонцем і місяцем. Коли її кличуть хвилі, життя зупиняється і вона вже не думає більше не про що.  Але вона вже засвоїла урок – плисти за течією не найголовніше в житті.
Не зустрічайтесь з дівчиною, що подорожує, бо вона завжди має власну думку. Вона не буде намагатись вразити твоїх батьків чи друзів.  Вона з повагою ставиться до всього, але не боїться сперечатись з приводу глобальних проблем та соціальної відповідальності.
Вона ніколи не буде потребувати тебе. Сама знає, як встановити і закріпити палатку. Гарно готує і не потребує аби ти платив за її вечерю. Вона занадто незалежна. Їй байдуже чи ти будеш подорожувати з неї чи ні. Забуде зачекінитись разом в одну кімнату, коли ви приїхали разом. Вона занадто зайнята живучи тут і тепер. Розмовляє з незнайомцями, постійно зустрічає багато цікавих однодумців з усього світу, які розділяють її мрію та пристрасть.
Отже, ніколи не зустрічайтесь з дівчиною, що подорожує, якщо зможеш бути з нею на рівних . А якщо все ж таки, ти у неї випадково закохався, навіть не намагайся її втримати. Відпусти…
 
Thank you Elena for the translation! Check out her blog elenastravelgram.com to follow her adventures.
 
No Comments

Post A Comment